O firmie

     Jako BUSY4U jesteśmy młodą firmą z solidną podbudową. Głównym profilem naszej działalności jest przewóz osób. Kraków i jego okolice to główny obszar realizacji usług. Staramy się wyjść naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. Zapewniamy obsługę transportową na najwyższym poziomie. Oferujemy wynajem busów oraz przewóz osób. Kraków jest miastem, wokół którego koncentruje się nasza działalność. Nasze samochody to świetnie utrzymane, stosunkowo młode pojazdy przede wszystkim marki Mercedes-Benz. Wybieramy Mercedesa, ponieważ cenimy sobie renomę tej firmy, jej niezawodność, wytrzymałość i prestiż, jaki ta ze sobą niesie. Również my staramy się, aby nasza oferta była na jak najwyższym możliwym poziomie. Pomagają nam w tym nasze samochody, ale również doświadczeni kierowcy, którzy dbają o naszą renomę. Zawsze grzeczni i uprzejmi, a przede wszystkim kompetentni i dobrze znają się na tym, co robią, robią to z pasją i zamiłowaniem do jednego z najpiękniejszych zawodów. Staramy się być konkurencyjni pod względem stosunku jakości do ceny oferowanych przez nas usług. To, że trafiłeś na tę stronę na pewno nie jest dziełem przypadku. Zdecyduj się na nasze usługi, a sam się przekonasz, jak dobrze wybrałeś.

e1a

     Aby zapewnić Ci kompleksowy przewóz osób oraz wynajem busów, oferujemy zarówno samochody małe – limuzyny: Mercedes Benz S classe (w220) Mercedes Benz E classe (w210) i Peugeot 407. Samochody do 8 miejsc pasażerskich: Mercedes Benz Sprinter oraz Peugeot Boxer i Opel Vivaro. Samochody większe do max 19 miejsc pasażerskich: Mercedes Benz Sprinter. Wszystkie samochody są w pełni wyposażone – patrz zakładka BUSY.

     Nasz wynajem busów obejmuje również najnowszy model Mercedesa 313 CDI, który mieści aż 19 pasażerów oraz posiada bogate wyposażenie pozwalające Państwu komfortowo podróżować. Wszystkimi naszymi samochodami możemy przewieźć aż 100 osób w jednym czasie!

Zapraszamy do współpracy zespół BUSY4U